AŞKINIZI DİLE GETİRİN …

Herşeyin başlangıcıdır aslında… Kalbinizin sesini gerçekten duyduğunuz andır o. Elinizin titrediği, yanaklarınızın kızardığı ve sevinç gözyaşları döktüğünüz andır… Kelimeler yolunu kaybeder, kelebekler uçuşur karnınızda. Tarifi olmayan şeydir o . 'AŞK'tır adı.
Hayatınızda yaşadığınız en özel andır demiyorum; en güzel anların başlangıcıdır. Kimi zaman sonsuzluğa 'EVET' demektir.
Size özel hazırlayacağımız bu özel gün; ister bir evlilik teklifi olsun, ister sevgililer günü, isterse sadece sevginizi göstermek amaçlı bir jest olsun.JESTBANK bugünü daha özel kılmak adına tüm hayal gücüyle yanınızda…


Sizi siz yapan özellikleri yansıtmak, belki de konuşmaya bile gerek kalmayacak şekilde büyülü bir gün hazırlamak adına gelin beraber hayal kuralım.

Neler yapılmalı?

TARİH belirleme
Hazırlanmak adına sizin için özel olan bir tarih varsa, 1 ay öncesinde hayalini kurmaya başlamak gerekir .

YER belirleme
İki kişiye özel bir gün olarak düşünüyorsak, bunun için bir sokak başı bile hayal kurmamız için yeterli .:) Eger kalabalık arkadaş ortamında bu özel günü yaşamak isterseniz düşündüğünüz kişi sayısı ve temayla alakalı olarak bir yer seçimi yapmak daha doğru olacaktır.

KONSEPT belirleme
Aklımıza ilk kırmızı renk ve kalp objesi gelse de bugünü sizin için özelleştirmek adına sevdiğiniz ortak bir şarkı, belki bir film, belki de bir ülke, bizim icin size farklı şeyleri konsept haline getirmek adına yeterli olacaktır.Unutmayalım ki önemli olan mesajı doğru şekilde verebilmektir.

HEDİYE belirleme
Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz demişler; evet doğru söylemişler. Aslında size özel her bir detayın var olduğu bu organizasyon en güzel hediye :) O günü hatırlatacak ufak bir hediye bizce belirlenen temayı anlatacak küçük bir jest olmalı.

PASTA VE İKRAMLAR
Pasta ve ikramları konsepte uygun renklerle veya objelerle şekillendirmek kutlamayı tamamlayacak önemli bir unsurdur.

FOTOĞRAF
Unutmayalım ki günün sonunda elimizde kalan sadece fotoğraflar oluyor. O yüzden bu günü ölümsüzleştirmek amaçlı fotoğraf çekimini kesinlikle es geçmemek gerekir.

Tüm yazılı ve görsel içerik Jestbank Markasına aittir, izinsiz kullanılamaz.