ÖZEL GÜNLER


Özel gün olarak, herkesin aynı tarihlerde kutladığı anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, öğretmenler günü, milli bayramlarımız, dini bayramlarımız gibi birçok gün vardır. Bunların haricinde konu aynı olsa da tarihlerin çakışmadığı, hepimizin hayatında yer alan diğer özel günler de vardır : mezuniyet, askerlik işte terfi etme, yeni ev almak gibi.
Bu özel günlerin herbiri ayrı bir anlam taşır. Önemli olan sıradanlıktan uzak, her biri için farklı heyecanları yaşamak ve yaşatabilmektir.Çoğumuzun en büyük derdi hediye almaktır böyle günlerde. Aslında mükemmeli ve doğru hediyeyi düşünmektense, basit düşünerek, belki de bugüne özel birşeyler katmanız mümkün olabilir. Hediyeden ziyade nasıl bir gün geçirmeliyiz konusuna odaklandığımız anda, o günün önemini vurgulamak daha kolay olacaktır. Kişiye özel tasarımların olduğu ürünlerden bir hediye seçmek, sizin bugün için vakit ayırdığınızın bir kanıtı olacaktır.

ASLINDA HER BİR GÜNÜMÜZ KUTLANMAYA DEĞER düşüncesiyle sizin önem verdiğiniz her bir özel gün için, JESTBANK süsleme ve organizasyonun yanı sıra, hediye danışmanlığı yaparak size özel tasarımların yapılması ve doğru yerlerin bulunması konularında da destek oluyor.

Neler yapmalı:

KATILIMCI belirleme
Kutlamak istediğiniz özel güne bağlı olarak sadece 2 kişilik mi yoksa davet şeklinde bir grup mu ona karar verilmeli.

TARİH belirleme
Bazı özel günlerin, takvimlerimizde tarihi belli olsa da bazıları da size bağlı olarak belirlenip 1 ay öncesinde hazırlık yapılması yerinde olacaktır.

YER belirleme
Kutlama içeriği göz önünde bulundurularak bir yer seçilmeli ve gerekliyse önceden rezervasyon yapılmalıdır.

KONSEPT belirleme
Eğer bahsettiğimiz bir davet ise, kişiye özel tasarımların olduğu bir konsept belirlemek ve o günün önemini belirten bir ortam yaratmak anlamlı olacaktır.

HEDİYE belirleme
Sizi anlatacak en güzel ve özel şey, bazen kağıt üzerindeki anlamlı bir yazı dahi olabilir. Davet şeklinde bir organizasyondan bahsediyorsak, davetlilere vereceğiniz teşekkür amaçlı hediyeler sizin bu gününüzü farklı kılacaktır.

PASTA ve İKRAM
Mum üflemek için çocuklar gibi siz de bahane yaratmak istiyorsanız, hiçbir özel gününüzde pastadan vazgeçmemelisiniz.

FOTOĞRAF
Umutmayın ki her çekilen fotoğraf sonrasında sizin için bir hediye fikrine dönüsebilir :)

Tüm yazılı ve görsel içerik Jestbank Markasına aittir, izinsiz kullanılamaz.