BEKARLIĞA VEDA


Toplumumuzda gelin adayının evlilikten önce arkadaşlarıyla bir araya gelmesi kına gecesi olarak gelenek haline gelse de bazen daha ufak, daha samimi ve en yakın arkadaşlarla yapılacak bir organizasyon olsun isteriz. Diğer ülkelerde klasikleşmiş bir terim olan 'Bridal shower', herbir günümüz kutlanmaya değer düşüncesiyle kendimize kutlanacak günler yaratmak adına, eğlenceli kutlamalardan biri olmaya adaydır.
Bugünü iki şekilde düşünebiliriz; gelin adayımıza arkadaşları tarafından hazırlanmış bir süpriz ya da gelin adayımız tarafından arkadaşlarına hazırlanmış bir davet.


Sizin evlilik hazırlıklarıyla meşgul olduğunuz bu süreçte, davetli gibi katılacağınız bu eğlenceli gün için JESTBANK tüm sorumluluğu almaya hazır.

Bridal shower icin neler yapılmalı?

KATILIMCI belirleme
Bu eğlenmeye odaklı günü gerçekten samimi olduğunuz ,tüm çılgınlıkları yaşayabileceğiniz yakın arkadaşlarınızla düşünmelisiniz; katılımcı sayısı 3 dahi olsa eğlence eğlencedir.

TARİH belirleme
En özel ve güzel şeyler detaylarda gizlidir mantığıyla, bu özel günün hazırlıkları için en az 1 ay önceden tarih belirlemek doğru olacaktır.

YER belirleme
Yer belirleme konusu tamamen sizin istediğiniz eğlence konseptine bağlıdır. Eğlencenin yeri yoktur; ister bir café, ister bir havuz ya da kendi eviniz. Yer sadece kutlama havasını yaratmak adına süsleme için önemlidir.

KONSEPT belirleme
Bizce en eğlenceli kısımdır konsept belirleme. Kendinizi anlatan bir obje ya da bir renkten yola çıkarak her bir detayı şekillendirmek çok daha kolay olacaktır. Arkadaşlarınızla ortak bir noktanız bile size çok güzel fikirler verebilir.

DAVETİYE belirleme
Belirlediğiniz konseptten yola çıkarak hazırlanmış bir davetiye bizce o günü yazılı hale getirip heyecan katmanın en güzel yoludur.

HEDİYE belirleme
Gelin adayına verilecek hediyeyi ihtiyaçlarına göre belirlemek yerinde olacaktır. Aynı zamanda gelin adayı da, o günü hatırlatacak özel küçük hediyelerle, o günü unutulmaz bir hatıraya dönüştürebilir.

PASTA ve İKRAM
Pasta ve ikramlari yine konsepte ugun renklerle veya objelerle şekillendirmek, kutlamanızı tamamlayacak önemli bir unsurdur.

OYUN belirleme
Günümüzde bugüne ozel oyunlar mevcuttur . Ufak bır araştırmayla size uygun olan oyunu seçebilirsiniz.

FOTOĞRAF
Olmazsa olmazlardandır. Tercihimiz profosyonel bir fotoğrafçıyla çalışmanız. Eğer mümkün değilse mutlaka o güne hazırlıklı olunmalı ve bir fotoğraf makinası bulundurulmalıdır.

Tüm yazılı ve görsel içerik Jestbank Markasına aittir, izinsiz kullanılamaz.