YILDÖNÜMÜ


Tüm kalbinizle "Evet " dediğiniz o günü kutlamak kadar anlamlı birşey olamaz.
Her yeni yılda, kaç sene geçmiş diye aklınızdan geçirdiğiniz bu anlamlı gün için size büyük bir sorumluluk düşüyor :). Doğum gününüz değildir 'Bu sene kutlamayayım' dediğiniz. İki kişinin duygularının anlam kazandığı günün sorumluluğundan bahsediyoruz :).
Hayat ve o günkü şartlarınızdan dolayı bunu kutlama havasına dönüştürme imkanınız olmayabilir ancak en azından o güne özel bir jesti es geçemezsiniz.


Kendi yıldönümünüz için hayal kurmak adına tüm malzameler önünüzde; sadece bunları birleştirip ortaya anlamlı birşeyler çıkarmanız yeterli olacaktır. Jestbank, bu sorumluluğu alıp, özel gününüz için her detayı düşünüp farklı fikirleriyle size bambaşka bir gün yaşatabilir.

Neler yapılmalı:

TARİH belirleme
Tarihi belli olan bugün için, hazırlıkların yapılması ve karşılıklı fikir alışverişlerinin gerçekleştirilmesine zaman tanımak amaçlı, 1 ay öncesinden hazırlık aşamasına başlanmalıdır.

KATILIMCI belirleme
İki kişilik bir kutlama gibi düşünülse de, bunu nikah tazelemek gibi görüp sevdiklerinizle keyif alacağınız bir kutlama haline de dönüştürebilirsiniz.

YER belirleme
Kutlamaya davet edeceğiniz kişi sayısına bağlı olarak yer belirlemek gerekir.

KONSEPT belirleme
Galiba geçmişe bir yolculuk yapmanın zamanı geldi:). Birlikteliğinizi özetleyecek hatıralarınızdan alıntılarla süslenecek bir konsept, bugünü eşsiz hale getirecektir.

HEDİYE belirleme
Bu kutlamanın kendisi bir hediyedir aslında ama ufak bir ayrıntıyla bugünü, sonrasında hatırlanabilir hale getirmek keyifli olacaktır.

PASTA
Seçtiğiniz yer ve konsept doğrultusunda, ilk günkü gibi düğün pastası keyfini bugün de tekrar yaşayabilirsiniz :)

FOTOĞRAF
Beraber yaşlanmanın en güzel kanıtıdır fotoğraflar. Bugün için fotoğraf çekilmeyi unutmayın deriz :)

Tüm yazılı ve görsel içerik Jestbank Markasına aittir, izinsiz kullanılamaz.